top of page

Rok szkolny 2021/2022

Kończą się wakacje, zbliża się wielkimi krokami początek roku szkolnego. Zapraszamy do nauki razem z nami w klasach 1-8! 🙂


Zapisy na zajęcia w naszej szkole w roku szkolnym 2021/2022 dla dzieci, które w ostatnim roku nie uczęszczały do naszej szkoły odbędą się w dniu 15 września 2021 r. o godzinie 7:00 wieczorem w sali E-202 w budynku edukacyjnym przy Eastshore Unitarian Church: 12700 SE 32nd St, Bellevue WA.


Co roku, w październiku, EastShore Unitarian Church oferuje pomoc osobom bezdomnym - ciepłe posiłki i nocleg. W tym roku nie będzie inaczej. Ze względów sanitarnych oznacza to, że nasz powrót do zajęć stacjonarnych odbędzie się w listopadzie.


Pierwsze zajęcia rozpoczną się w dniu 3 listopada o godzinie 6:00 wieczorem.


Nasza szkoła, jak w poprzednich miesiącach pandemii, będzie ściśle przestrzegać wymagań sanitarnych określonych przez stan Waszyngton, a także Eastshore Unitarian Church.


Gdyby nastąpiły jakiekolwiek zmiany, na bieżąco będziemy o nich informować Państwa za pomocą tej strony, jak również i portalu szkoły.

bottom of page