top of page

Rok szkolny 2020/2021

W związku z sytuacją epidemiczną oraz wytycznymi gubernatora Inslee i Wydziału Zdrowia dla szkół w stanie Washington, nasza szkoła rozpocznie zajęcia w roku szkolnym 2020/2021 w formie online dla klas 1-8.

Z przykrością informujemy, że w tym roku nie będzie naboru do klasy 0 (zerówki). O ile nasze Maluszki z zerówki, w zeszłym roku szkolnym, super się spisały w czasie zoom-lekcji, nie jest to idealna forma pracy z dziećmi w tym wieku, które potrzebują bezpośredniego kontaktu z nauczycielką i nauki poprzez zabawę.

Liczymy bardzo na poprawę sytuacji epidemicznej w naszym stanie oraz King County, która pozwoli szkołom na oferowanie zajęć stacjonarnych bez narażania uczniów i ich rodzin. Wierzymy jednak, że zanim do tego dojdzie będziemy w stanie zaoferować naszym uczniom zajęcia na najwyższym poziomie, które nie tylko je zainteresują, ale i pozwolą na kontynuowanie nauki.

bottom of page