top of page

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

3 czerwca 2020 r. odbyło się bardzo nietypowe zakończenie roku szkolnego. Miało być zupełnie inaczej, gdyż kończyliśmy właśnie 15 rok szkolny. Tymczasem, rzeczywistość sprawiła, że wszyscy pozostaliśmy w swoich domach i spotkaliśmy się przez Zoom. Ale nie przeszkodziło nam to, by wyróżnić Kayę, Antosię i Feliksa, którzy w tym roku zostali mistrzami ortografii w klasie 3, 2 i 1, pożegnać z całego serca Julię i Natalię, które właśnie skończyły klasę 8, a co za tym idzie i naukę w naszej szkole.

Mieliśmy też okazję podziękować wszystkim, którzy nas wspierali, a zwłaszcza p. Magdzie W., która zawiadowała dyżurami rodziców, panie Adzie O., Edycie R, Magdzie W. i Agnieszce Z., które w razie potrzeby, nawet i w ostatniej chwili zastępowały nauczycielki, gdy tylko było to potrzebne.

Ogromne podziękowania należą się też naszym nauczycielkom, za ich pracę z uczniami oraz wspomagającym ich wolontariuszkom, Oli i Julii, a także rodzicom i uczniom.

W czasie uroczystości zakończenia roku szkolnego, nie mogło też zabraknąć mianowania naszych najmłodszych uczniów na żaczków-uczniaczków - nawet w tak symboliczny sposób, jak to miało miejsce w tym roku.

Ten rok, jak żaden inny pozostanie w naszej pamięci jako bardzo szczególny. Ale też i jako rok, w którym pokazaliśmy, że potrafimy uczyć się języka polskiego, geografii i historii Polski w każdych warunkach. Dziękujemy wszystkim i za te 15 lat, i za ten ostatni, jakże inny, rok w naszej szkole.

bottom of page