Polska szko艂a zdalnie! 馃檪

A my si臋 wcale nie nudzimy! Uczniowie naszej szko艂y spotykaj膮 si臋 w wirtualnych klasach by mie膰 swoje lekcje! I 艣wietnie si臋 one udaj膮! 馃檪 Nasi uczniowie s膮 bardzo zmotywowani, a Panie Nauczycielki prze艣cigaj膮 si臋 w pomys艂ach jak zach臋ci膰 dzieci w tej nietypowej sytuacji w jakiej wszyscy si臋 znale藕li艣my.

M艂odsze dzieci czytaj膮 ksi膮偶ki, powtarzaj膮 materia艂, Ich panie szykuj膮 dla nich ciekawe projekty i czytaj膮 im na odleg艂o艣膰 ksi膮偶eczki.

Starsi uczniowie spotykaj膮 si臋 regularnie od momentu kiedy zamkni臋to w naszym stanie szko艂y. Nie ma lekko! 馃槈 Panie Nauczycielki pilnuj膮, aby uczniowie nauczyli si臋 wszystkiego, co zosta艂o zaplanowane na ten rok.

Jak wida膰 po minach, uczniowie maj膮 si臋 dobrze i s膮 z tych lekcji bardzo zadowoleni.

S艂owem - szko艂a jest, tylko inaczej! 馃檪

Zer贸wka:

Klasa pierwsza:

Klasa trzecia:

Klasa pi膮ta:

Klasa sz贸sta:

Klasa si贸dma i 贸sma: