top of page

Polska szkoła zdalnie! 🙂

A my się wcale nie nudzimy! Uczniowie naszej szkoły spotykają się w wirtualnych klasach by mieć swoje lekcje! I świetnie się one udają! 🙂 Nasi uczniowie są bardzo zmotywowani, a Panie Nauczycielki prześcigają się w pomysłach jak zachęcić dzieci w tej nietypowej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy.

Młodsze dzieci czytają książki, powtarzają materiał, Ich panie szykują dla nich ciekawe projekty i czytają im na odległość książeczki.

Starsi uczniowie spotykają się regularnie od momentu kiedy zamknięto w naszym stanie szkoły. Nie ma lekko! 😉 Panie Nauczycielki pilnują, aby uczniowie nauczyli się wszystkiego, co zostało zaplanowane na ten rok.

Jak widać po minach, uczniowie mają się dobrze i są z tych lekcji bardzo zadowoleni.

Słowem - szkoła jest, tylko inaczej! 🙂

Zerówka:

Klasa pierwsza:

Klasa trzecia:

Klasa piąta:

Klasa szósta:

Klasa siódma i ósma:

bottom of page